Dorian – Můj první hurikán

První věc, co musíte o hurikánech na Floridě vědět – lidi, kteří tu nežijí, si myslí, že je to mnohem horší, než to doopravdy je.

Když nám ohlásili Dorian, vypadalo to, že narazí přímo do mé oblasti v intenzitě 4 (intenzit je 5). Kdyby se to stalo, náš dům by pravděpodobně spadl, ale každý den se předpověď měnila, předpokládaná doba jeho příchodu se oddalovala a intenzita se pohybovala mezi 2 až 5. V pátek to vypadalo, že přijde v neděli a tak se ohlásilo zrušení školy pro pondělí a úterý, moji rodiče zvažovali přesun do Mississippi, ale pořád se to měnilo a tak jsme čekali.

Já osobně jsem byla šíleně nervózní od prvního dne, kdy byl ohlášen. Nakonec už bylo jistý, že dorazí v úterý v noci, udělali jsme velký nákup (už asi týden předem, protože se všechno vyprodalo hrozně rychle, jak se lidi připravovali).

Ve škole byl úkryt pro všechny, kdo nemají dost odolný dům a někteří lidi se evakuovali už pár dní předem, kdy to vypadalo vážně zle. I my jsme zvažovali odjezd ze státu, ale nakonec se to otočilo a nás zasáhl jen hurikán stupně 1, což je jen bouřka, takže potom, co jsem kvůli tomu týden nespala, se vlastně nic nestalo.

Publikoval ahojky

ahojky, jsem teď na Floridě a nechci Vám pořád psát, tak si to tady všichni přečtěte, prosím

Napsat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte vlastní web s WordPress.com
Začít
%d blogerům se to líbí: