Homecoming

12. října se konal homecoming, pokud nevíte co to je, tak se jedná o něco jako školní party, holky si koupí šaty a vyzdobí se, vždycky je nějaký téma, hraje hudba a tancuje se. Oslavuje se tím konec fotbalové sezóny.

Já jsem původně vůbec nechtěla jít, přišlo mi to jako něco, co vůbec není pro mě. No nakonec mě holky překecaly a koupila jsem si lístek. Ani jsem si neuvědomila, jak to je všechno drahý! Lístek byl $25, šaty $90 a boty jsem sehnala náhodou ve slevě za $20! Takže jestli někdy budete v té situaci, že to chcete vzdát kvůli penězům, nedělejte to! Byla to naprosto skvělá noc!

Téma letošního roku byl Harry Potter a každá třída měla svou kolej (moje trida byla nebelvir, ale stejně jsem si koupila mezilidské tričko). V pondělí byl Twin day, což znamenalo, ze se mate s někým obléci stejně, takže jsem chtěla přemluvit svého kamaráda, abychom spolu měli Íjáčkovský overal, ale nepovedlo se mi to, tak jsme měli Dr. Pepper trička. V úterý byl Decade day, tak jsem se s kámoškou oblikla jako z osmdesátek. No a ve středu byl Character day, to jsem mohla mít svého Íjáčka, ale nešla jsem do školy, protože mě šíleně bolela hlava kvůli Tropické bouřce. Ve čtvrtek byl Class Spirit day, takže kolejní barva a v pátek School spirit day, takže oranžová. Ono je to fajn, nemusel dodržovat dress code pro jednou.

V sobotu pak byl ten homecoming dance, některý holky to úplně hrotily a chystaly se už od rána, to já ne.

To jsou moje šaty (a můj bracha – ne, nesli jsme spolu!)

Potom jsme se jeli fotit a konečně na samotný homecoming. Bylo to fakt skvělý, asi to tady nemůžu úplně popsat veřejně, ale jestli někdo chcete víc detailů, napište mi. Každopádně jsme proste celou noc tancovali a jedli. Nemůžu se dočkat na prom!

Publikoval ahojky

ahojky, jsem teď na Floridě a nechci Vám pořád psát, tak si to tady všichni přečtěte, prosím

Napsat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte vlastní web s WordPress.com
Začít
%d blogerům se to líbí: