Před začátkem školy

Už jsme na Floridě jedenáct dnů a je to upřímně nejlepší čas mého života. Mám úžasnou rodinu a to je základ. Pořád se něco děje, takže po prvních dvou dnech, kdy mě až úplně bolelo břicho a hrudník z toho, jak na mě dolehl fakt, že jsem pryč vážně na rok a že tady nikoho neznám, jsem se uvolnila. Navíc jsem se tu pořad cítila divně, kdykoliv jsme jeli někam ven, protože vážně všechno je v něčem jiné. Tráva, cola, poznávací značky, pavouci, obchodní centra… prostě všechno.

Nikdo tu nechodí pěšky a netřídí se tu odpad, když máte chuť na určitou příchuť zmrzliny v deset večer, jede se nakoupit…

Moje škola je obrovská, byla jsem tam vyřizovat nějaký papíry a fakt budu potřebovat mapu! Ale je moc hezká a udržovaná.

Předevčírem jsme jeli do Orlanda hrát Whirlyball (doufám, že se to píše takhle). Je to ježdění v pouťových auťíčkách s pálkou podobnou té na lacross se hází míčky na čtvercovou desku. Byla to fakt hrozná sranda!! Včera jsme měli večeři s babičkama a dědečkama. Všichni jsou na mě moc hodní a začínám si tu zvykat.

Publikoval ahojky

ahojky, jsem teď na Floridě a nechci Vám pořád psát, tak si to tady všichni přečtěte, prosím

Join the Conversation

5 Comments

  1. Ahojky Anežko , klobouček dolů – jseš FAKT borec. Moc na tebe myslím a vždycky se těším na další příspěvky. Tak se měj hezky . Jája

    Líbí se 1 osoba

  2. Ahoj Anežko, vím od Tvých rodičů, že píšeš blog, jak se teď máš. Se zájmem jsem si vše přečetla a určitě budu pokračovat…. dovedu si trochu představit, jak se cítíš, kdysi jsem byla na delším pobytu ve Španělsku, tj. sice blíž, ale tehdy nebyl internet, tak js měla omezené spojení domů…. moc js nevěděla co se děje doma, čekala na dopisy atd…zvládla jsi začátek skvěle a držím Ti pěsti a fandím Ti:)

    To se mi líbí

  3. Ahoj Anežko, vím od Tvých rodičů, že píšeš blog, jak se teď máš. Se zájmem jsem si vše přečetla a určitě budu pokračovat…. dovedu si trochu představit, jak se cítíš, kdysi jsem byla na delším pobytu ve Španělsku, tj. sice blíž, ale tehdy nebyl internet, tak js měla omezené spojení domů…. moc js nevěděla co se děje doma, čekala na dopisy atd…zvládla jsi začátek skvěle a držím Ti pěsti a fandím Ti:)

    To se mi líbí

Napsat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte vlastní web s WordPress.com
Začít
%d blogerům se to líbí: